Наградиха победителите в общинския етап на конкурса "С очите си видях бедата"

Наградиха победителите в общинския етап на конкурса "С очите си видях бедата"
Изложба с рисунки на деца и ученици от Общинския етап на Международния конкурс за детска рисунка „С очите си видях бедата“ беше открита днес в Общински младежки център „Захари Стоянов“.

Рисунки представиха 208 деца от десет детски градини, седем училища и едно ателие от град Добрич. Община град Добрич осигури грамоти и предметни награди на 34 деца.


Наградите връчи д-р Емилия Баева – зам.-кмет на Община град Добрич. Класираните от първо до трето място ще участват в областния етап на конкурса, който ще се проведе през месец май.


Класиране:


В първа категория - деца и ученици от всички детски градини и училища:


Първа група – от 7 до 10 години


I място
Рая Димитрова – 9 г. от СУ „Любен Каравелов“


II място
Даяна Михова – 8 г. от СУ „П.Р.Славейков“


III място
Станимир Стоянов– 6 г. от ДГ №9 „Пчеличка“


Поощрителни награди получиха Виктория Господинова, Ивона Петрова, Ерай Февзи, Цветелина Валентинова, Матеа Велева, Грациела Енчева, Йордан Панайотов, Дария Николова, Ивона Смокова, Алберто Редван, Едже Ниази, Галена Михайлова и Кристияна Иванова.


Втора група – от 11 до 13 години


I място
Ивайло Чолаков – 12 г. от СУ „П.Р.Славейков“


II място
Ая Затут – 11 г. от ОУ „Христо Смирненски“


III място
Флора Хасан –11 г. от Обединено училище „Йордан Йовков“


Поощрителни награди получиха Георги Милчев, Мелиса Левент и Есин Кадир.


Трета група – от 14 до 18 години


Поощрителна наградс получи Диляра Демирова. 


Втора категория -деца и ученици от профилирани паралелки, училища и школи по изобразително изкуство


Първа група – от 7 до 10 години


I място
Даниел Светославов – 10 г. от СУ „Св.Кл.Охридски“


II място
Еда Адем – 8 г. от СУ „Св.Кл.Охридски“


III място
Дарина Георгиева – 8 г. от СУ „Св.Кл.Охридски“


Поощрителни награди получиха Даниел Йорданов, Ивайла Желева, Радослав Павлов и Калоян Тодоров.


Втора група – от 11 до 13 години


III място
Хаял Рахми – 12 г. от СУ „Св.Кл.Охридски“


Трета група – от 14 до 18 години


II място
Радина Димитрова – 17 г. от СУ „Св.Кл.Охридски“


III място
Любо Петров – 15 г. от Ателие „Стела и Дара“, към ОМЦ „Захари Стоянов“

Коментирай

Споделете в социалните мрежи:

Google+