Радо Боянов: Критерият на съдията не бе еднакъв към двата отбора

Доволен съм от старта на сезона - 6 точки от първите 4 мача, но с оглед развитието на днешния мач мисля, че активът ни можеше да бъде и по-голям, сподели старши треньорът на Интер.

Стана интерсен и динамичен мач, изпълнен с много емоции, коментира Радослав Боянов. Воденият от него Интер (Плачидол) загуби домакинството си в Добрич на лидера Черноморец (Балчик) с 2:0.

Играхме срещу отбор, който тактически е много добър, отбеляза Радо Боянов. През първото полувреме им се противопоставихме много добре и имахме нашите шансове, през второто обаче отпаднахме физически, след като останахме с човек по-малко, коментира треньорът на отбора на Висшето училище по мениджмънт в Добрич.

Наставникът смята, че критерият на главния съдия Ивелин Занев не е бил еднакъв към двата отбора в този мач. Като пример Радо Боянов посочи, че при дузпата за Черноморец техният футболист сам е потърсил контакт със защитник, а само няколко минути след това много по-чиста дузпа за Интер не е била отсъдена.

Ще се постараем още в следващия мач да се върнем на победния път, обеща треньорът на Интер.