Футбол: "Добруджа"- "Етър" 0:0

0:0 е резултатът след мача между Добруджа и втория във временното класиране Етър Велико Търново, в 29-ия кръг на Втора лига

Футбол: "Добруджа"- "Етър"  0:0
Двубоят започна равностойно, но след 10-ата минута домакините упражниха натиск. В 12-ата минута Добруджа организира бърза атака към вратата на Етър, Денислав Ангелов пропусна да реализира с глава. 8 минути по-късно и Стефан Митев не успя да открие резултата, след още една страхотна атака на Добруджа. До края на полувремето Добруджа бе по-добрият отбор на терена.

След почивката Добруджа отново наложи натиск над Етър и организира непрекъснато атаки към противниковата врата, най-добрата бе в 51-а минута. Старши треньорът Стефан Славов направи 4 смени, като в игра влязоха Лъчезар Йорданов, Божидар Чуканов, Стефан Статев и Мартин Милушев.

Публиката на стадион Дружба подкрепяше отбора на Добруджа през цялото време.