Отлично представяне за хвърлячите на "Добруджа 99" и при юношите младша възраст

Въпреки че са с две години по-малки от съперниците си, атлетите от Добрич достигнаха до предни класирания на държавното първенство.

СКЛА "Добруджа 99" записа 5 финала при хвърлячите на шампионата на България за юноши младша възраст.

Най-предно класиране постигна Никола Михов. Той е шести на хвърляне на чук.

В дисциплината тласкане на гюле Михаил Михалев е седми, Георги Димов - девети, а Николай Петров - единайсти.

На мятането на диск Георги Димов се класира на 12-то място.

Припомняме, че преди това хвърлячите на СКЛА "Добруджа 99" спечелиха шест медала от държавното първенство за юноши до 16 години - 2 златни, 2 сребърни и 2 бронзови.

Треньорът Галин Костадинов заяви, че е много доволен от резултатите на всички свои възпитаници и постигнатите класирания в двете възрастови групи.

Благодаря на всички, които ни помогнаха и финансираха участието на младите добрички спортисти на държавното първенство в Правец, надявам се, че със спечелените медали и постигнатите класирания, съм оправдал доверието на нашите спонсори, допълни още Галин Костадинов.