„Устрем“ /Д/ разтресе „Тополи“ преди старта

Кристиян Димитров и Станимир Андонов се разписаха за 2:1 на терена на съперника

Ударната лятна селекция в редиците на „Устрем“ /Дончево/ започна все по-осезаемо да всява респект сред съперниците в Североизточна трета лига. В заключителна проверка преди старта на първенството дончевци се наложиха с 2:1 на терена на „Тополи“ от Варненска област. Домакините удържаха натиска на добре организирания си опонент през първото полувреме, но след почивката бяха принудени да капитулират.

С два бързи гола на Кристиян Димитров и Станимир Андонов състезателите на „Тополи“ бяха „успокоени“, но все пак те стигнаха до почетно попадение. Това стана в 77-ата минута, когато получиха право да изпълнят дузпа, която реализираха. Освен голмайсторите, силни изяви в центъра на защитата за „Устрем“ имаше друг състезател с опит по терените в професионалния футбол - Даниел Граматиков. Контролата беше заключителна за дончевци преди областното дерби срещу „Калиакра“. Срещата в Каварна е от I кръг на шампионата в Трета лига и е насрочена за 10 август /събота/.