Рокери от цялата страна откриват Мотосезон 2018 на Фиш-фиша в Балчик

Стотици рокери от цялата страна се събраха днес в базата на лагер &quot;Фиш-фиш&quot; в Балчик за откриването на Мотосезон 2018. <br />

Април 28, 2018 - 10:43
Април 29, 2018 - 11:44
 0
Рокери от цялата страна откриват Мотосезон 2018 на Фиш-фиша в Балчик

Събитието е организирано от Мотоклуб „Орлите“ , с подкрепата на Мотоклуб Скития Минор. Програмата за отриването на сезона ще започне с водосвет.



След което мотористите ще демонстрират своите мото-умения в редица състезания и забавни игри. 

Ще бъде дадена сцена на младите рок изпълнители от добричката група  „Плежър“. По-късно вечерта на сцената ще излepe и група "Пройдоха" от Варна.

Спонсори на мероприятието са “Каменица“, „Кока-„, „Мила Мото“, Автосервиз „Турбочаф“, „Оникс“, клуб „The Maze“, „Аква Вива“, „Ауто 1“ и „Атанасов Груп“.