Цветя и усмивки ще даряват деца от село Бранище на шофьорите на 1 юни

За поредна година малчуганите от детска градина „Първи юни“ в добричкото село Бранище ще се включат в петък – в Деня на детето, в инициатива, свързана с пътната безопасност, съобщи за Добрич онлайн кметът Димитър Николов. <br /><br />

Май 30, 2018 - 07:29
Май 30, 2018 - 07:35
 0
Цветя и усмивки ще даряват деца от село Бранище на шофьорите на 1 юни

От 10 до 11 часа децата ще влязат в ролята на пътни полицаи. Те ще спират всички автомобили, преминаващи през селото. Ще поздравяват водачите, ще им поднасят цветя и ще им пожелават лек път. 



А ние – дядовци, татковци и чичковци, всички ние зад волана, ще прочетем в очите на децата тяхното послание: "Ние сме бъдещето на България. Пазете ни, за да ни има“, сподели Димитър Николов.