85 гола паднаха в Лига Европа

Само 5 мача от общо 40 завършиха без гол във втория предварителен кръг на Лига Европа.

85 гола паднаха в Лига Европа

Едва 5 срещи от общо 40 завършиха без гол във втория предварителен кръг на Лига Европа. Както е известно участието си в турнира с нулево равенство срещу македонския Металург започна Локомотив (София).

 

Останалите са Диферданж (Люк) - Левадия (Ест) 0:0, Влазня (Алб) - Тун (Швц) 0:0, Тирана (Алб) - Спартак (Търнава, Слвк) 0:0 и Йоребро (Шв) - Сараево (Б. Х.) 0:0.

Иначе турнира предложи сравнително висока резултатност от 85 попадения или средно по 2 гола на мач. Реваншите са на 21 юли.

 

Резултати:

Металург (Скопие) - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 0:0

Караганди (Каз) - Сейнт Патрикс (Ейре) 2:1

Рустави (Груз) - Иртиш (Каз) 1:1

Шльонск (Пол) - Дънди Юнайтед (Шот) 1:0

Рад (Срб) - Олимпиакос (Волос, Гър) 0:1

Фламуртари (Алб) - Яблонец (Чех) 0:2

Купс (Фин) - Газ Метан (Рум) 1:0

Искра-Стал (Мол) - Вараждин (Хър) 1:1

Рудар (Ч. г.) - Аустрия (Виена, Ав) 0:3

Таурас (Литва) - АДО Ден Хааг (Хол) 2:3

ТПС Турку (Фин) - Вестерло (Бе) 0:1

Санта Жулия (Анд) - Бней Йехуда (Из) 0:2

Анортозис (Ки) - Гагра (Груз) 3:0

ФК Минск (Блрс) - Газиантепспор (Тур) 1:1

Ференцварош (Унг) - Алесунд (Нор) 2:1

Хекен (Шв) - Хонка (Фин) 1:0

Йоребро (Шв) - Сараево (Б. Х.) 0:0

Шахтьор (Солигорск, Блр) - Вентспилс (Лат) 0:1

Волеренга (Нор) - Мика (Арм) 1:0

Флориана (Мал) - АЕК Ларнака (Кип) 0:8

Макаби (Тел Авив, Изр) - Хазар (Азе) 3:1

Ланели (Уелс) - Динамо (Тб, Груз) 2:1

Среймур (Ф. О.) - Карабах (Азер) 1:1

Диферданж (Люк) - Левадия (Ест) 0:0

Вадуц (Лих) - Войводина (Срб) 0:2

Олимпия (Любляна, Слвн) - Бохемианс (ЕЙРЕ) 2:0

ПАКС (Унг) - Тромсьо (Нор) 1:1

Судува (Лит) - Елфсборг (Шв) 1:1

ТНС (Уелс) - Мидтиланд (Дан) 1:3

Тирана (Алб) - Спартак (Търнава, Слвк) 0:0

Кечкемет (Унг) - Актобе (Каз) 1:1

Жювенес (С.М.) - Работнички (Мак) 0:1

Металургс Лиепая (Лат) - Ред Бул Залцбург (Ав) 1:4

Влазня (Алб) - Тун (Швц) 0:0

Железничар (Б. Х.) - Шериф (Мол) 1:0

Крусейдърс (С. И.) - Фулъм (Анг) 1:3

Гленторан (С. И.) - Ворскла (Ук) 0:2

Домжале (Слвн) - РНК Сплит (Хър) 1:2

Рейкявик - Жилина 3:0

Хафнафьордур - Насионал 1:1