Хванаха балчиклия да кара пиян във Варна

На 24 февруари, около 3.30 часа, на кръстовището на бул. Сливница и ул. Оборище във Варна, при извършване на полицейска проверка на лек автомобил "Опел Астра" с водач Я.Т. на 21 г. от град Балчик, е установено, че той шофира след употреба на алкохол - 1,38 промила в издишания въздух.

Фев 25, 2014 - 10:05
Фев 25, 2014 - 10:05
 0
Хванаха балчиклия да кара пиян във Варна

На мъжа е издаден талон за медицинско изследване, взета е кръвна проба.



Я.Т. е задържан за срок от 24 часа.

Срещу него е започнато бързо полицейско производство.