Сензационна загуба на Добруджа в Тошево

Отборът от Добрич бе отстранен от Спортист (Генерал Тошево) - участник в най-ниското ниво на родния футбол.

Добруджа отпадна от турнира за Купата на България още след първия си мач в надпреварата. Титулярите на отбора от Добрич получиха почивка срещу четвъртодивизионния съперник, а заместниците им допуснаха една от най-срамните загуби в историята на клуба.

На стадиона в Генерал Тошево местният Спортист победи жълто-зелените с 1:0. Голът бе отбелязан още в първата минута на мача. В последната домакините изтърваха и дузпа, която вратарят Дилян Илиев спаси. Добруджа пък за цял мач не успя да застраши сериозно вратата на съперника.

След като отстрани последователно Албена (Оброчище) и Добруджа, Спортист ще представя областта в следващия кръг на Купата на България, в който се включват и отборите от Б група.