Бербатов: Няма да се върна в националния
Димитър Бербатов няма да се върне в националния отбор. Това призна самият той на пресконференцията, която даде на Националния стадион "Васил Левски" заедно с мениджъра си Емил Данчев.
"Аз гледам мачовете, пак ще ги гледам и сигурно ще ми се потят ръцете. Знам, че ще се справят момчетата без мен, убеден съм, говорихме с Любо надълго и широко. Бях му казал, че има голяма вероятност да си променя мнението. Снощи се видяхме за последно, обясних му нещата. Ако беше треньор за клубен отбор, бих играл с голямо удоволствие за него. Мога да желая само успех”, допълни нападателят.
