Детска театрална студия „Добрич“ спечели две втори награди на фестивала на любителските театри в Каварна

Децата бяха отличени с наградите: II място за младежки спектакъл и II място за младежка мъжка роля на Велизир Върбанов, съобщават от театъра в Добрич

Юни 11, 2026 - 15:35
Юни 11, 2026 - 21:36
 0
Детска театрална студия „Добрич“ спечели две втори награди на фестивала на любителските театри в Каварна
Снимка: ДТ

Детска театрална студия „Добрич“ с ръководител Татяна Христова към Драматичен театър „Йордан Йовков“ спечели две втори награди на XXVIII  Национален фестивал на любителските театри – Каварна 2026. 


Децата бяха отличени с наградите: II място за младежки спектакъл и II място за младежка мъжка роля на Велизир Върбанов, съобщават от театъра в Добрич.