Как най-малките добричлии си представят коронавируса?
Помолихме част от нашите малки приятели от Добрич да нарисуват как според тях изглежда коронавирусът и как се предпазват те в ежедневието си.
Повечето от тях си представят COVID-19 като страшно чудовище с големи остри зъби. Някои от децата са изобразили себе си с маска и предпазен костюм, нарисували са и своите домове, защото заради коронавируса са си останали у дома.

Миглена - 9 г.

Марина - 5г.

Лора - 6 г.

Ерика - 5 г.

Александър - 5 г.

Рая - 7 г.

Александра - 5 г.

Полина - 5 г.

Симона - 7 г.

Теодор - 6 г.
