„Устрем“ катастрофира в Попово

Домакините от „Черноломец“ реализираха седем безответни гола в дончевската врата

Тимът на „Устрем“ /Дончево/ разочарова привържениците си и донякъде заличи добрите впечатления от началото на есенните мачове в Североизточна трета лига. Отборът от добричкото предградие загуби почва под краката си и отстъпи с 0:7 пред домакините от „Черноломец“ в двубой от VII кръг.

Дончевци не приличаха на себе си на терена в Попово, като позволиха на новаците в групата при първите си четири атаки да реализират четири гола. Именно при резултат 4:0 двете единайсеторки се оттеглиха за почивка. И през второто полувреме серията от елементарни грешки на футболистите на „Устрем“ продължи, което бе използвано от домакините, записали най-убедителната си победа в първенството. По този начин отборът на „Черноломец“ се изравни по точки с дончевци, като двата състава вече са с по 12 пункта. В следващия кръг „Устрем“ /Д/ приема у дома „Тополи“.