Бербо откри головата си сметка срещу Бекъм и Анри

Димитър Бербатов вкара първия си гол за сезона при разгромната победа с 4:0 срещу звездите от американския шампионат. Българинът се разписа в 53-ата минута след изстрел в гредата и добавка от воле на празна врата.

Димитър Бербатов откри головата си сметка за новия сезон. Нападателят на Манчестър Юнайтед се разписа при разгромната победа с 4:0 срещу сборен тим на звездите от Мейджър Лийг Сокър.

Бербо (53) вкара третия гол във вратата на домакините, между които личаха имената на Тиери Анри и Дейвид Бекъм. Преди него това сториха Андерсон (20) и Парк Джи Сун (45), а крайният резултат оформи резервата Уелбек (68).

Българинът остана на терена до 60-ата минута, когато беше заменен от Майкъл Оуен. Той се отличи с няколко магически докосвания и беше част от почти всички красиви комбинации на "червените дяволи".

Последният мач от американското турне на Юнайтед е срещу европейския клубен шампион Барселона на 30 юли.