Новият кмет на с. Лясково встъпи в длъжност

Новият кмет на с. Лясково положи клетва да работи за благоденствието на жителите на селото.

Май 31, 2018 - 09:04
Май 31, 2018 - 09:04
 0
Новият кмет на с. Лясково встъпи в длъжност



На церемония преди редовното заседание на Общинския съвет на Община Добричка  днес бе връчено удостоверението на новия кмет на с. Лясково Божко Божков. Той положи клетва да работи за доброто на хората в селото.

Председателя на Добрички общински съвет Донко Марев, от името на съвета, пожела на новия кмет ползотворна и спорна работа в интерес на гражданите на Община Добричка.