Добруджа 07 гостува в Бургас
Дербито на първия кръг противопоставя шампиона и носителя на купата.
С гостуване на Нефтохимик в Бургас започва първенството за Добруджа 07. Дербито на първия кръг на мъжката волейболна Суперлига е днес, понеделник, от 18.30 часа.
Двата отбора вече изиграха една официална среща помежду си за сезона. Той бе открит с мач за Суперкупата в Пловдив. Шампионът от миналия сезон Нефтохимик победи носителя на Купата на България Добруджа 07 с 3:1 гейма в спора за трофея.
През тази седмица ще бъде и първият мач за сезона в Добрич. В събота в мач от 2 кръг на мъжката волейболна Суперлига Добруджа 07 ще приеме ЦСКА в зала "Добротица".
