Задържаха двама непълнолетни, нападнали и пребили мъж в Тервел
Вчера, около 10 часа, в полицията е получено съобщение за нанесен побой над 35-годишен мъж от с. Професор Златарски.
Установено е, че около 02:00 часа в град Тервел, неизвестни извършители са нападнали мъжа. Вследствие на побоя, същия е настанен в МБАЛ Добрич с наранявани и отоци по лицето. От проведените незабавниздирване са установени и задържани Д.П. (15 г.) и Я.П. (17 г.), и двамата от с. Безмер, обл. Добрич. По случая се извършва проверка.
