Пострадалите от наводнението в Одърци и Батово получиха дарение

Регионалната структура на Жени ГЕРБ в Добрич вчера направи дарение на пострадалите от наводнението.

Окт 21, 2016 - 10:00
Окт 21, 2016 - 13:03
 0
Пострадалите от наводнението в Одърци и Батово получиха дарение

10 семейства от Одърци получиха неща от първа необходимост, които предварително бяха заявили: зимни дрехи, одеяла, чаршафи и завивки, детски спални комплекти. 



В Батово е връчено целенасочено дарение от мебели за живеещите в приземните етажи семейства. Освен нещата от първа необходимост, пострадалите имат нужда от подови постелки – балатуми, килими, от дърва за огрев и още мебели, е станало ясно при посещенията на жените в двете села.

На по-късен етап хората ще имат нужда и от строителни материали. Инициативата продължава, като дарения се събират във всички 8 общински структури на Жени ГЕРБ.


 

Купуването и продаването на гласове е престъпление!