Втора поредна победа за старшата на Добруджа

След успеха над Локомотив (Каспичан) с 8:1 в Добрич преди седмица, днес възпитаниците на старши треньора Радослав Вардаров спечелиха и гостуването си на Суворово.

В мач от първенството по футбол за юноши старша възраст в зона Североизточна България Добруджа победи Суворово с 3:1. Всички голове паднаха до почивката. Суворово поведе, след което гостите от Добрич обърнаха развоя на срещата в своя полза. И трите гола за жълто-зелените бяха реализирани от футболисти, които са викани и при мъжете. Денис Кадир изравни, а след него се разписаха Георги Георгиев и Виктор Христов. Силната игра на добруджанци продължи и през второто полувреме, но след множество пропуски резултатът остана непроменен.

Така отборът от Добрич вече има 9 точки от 2 победи, 3 равенства и 1 загуба.

В следващия кръг на шампионата за футболисти до 19-годишна възраст в зона Североизточна България Добруджа ще приеме лидера в групата Дунав (Русе). Дербито е на 27 октомври, четвъртък, в Добрич.