Задигнаха 500 кг. тиквено семе от с. Орляк

Около 18:00 часа, в събота в полицията е получено съобщение за извършена кражба от частен имот на територията на с. Орляк, обл. Добрич.

Окт 3, 2016 - 10:30
Окт 3, 2016 - 10:30
 0
Задигнаха 500 кг. тиквено семе от с. Орляк

Установено е, че за времето от 30 септември до 12:00 часа на 1 октомври неизвестен извършител е проникнал в къщата. По данни на тъжителя е извършена кражба на около 500 кг. тиквено семе. По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ МВР Тервел.