Задигнаха 500 кг. тиквено семе от с. Орляк
Около 18:00 часа, в събота в полицията е получено съобщение за извършена кражба от частен имот на територията на с. Орляк, обл. Добрич.
Установено е, че за времето от 30 септември до 12:00 часа на 1 октомври неизвестен извършител е проникнал в къщата. По данни на тъжителя е извършена кражба на около 500 кг. тиквено семе. По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ МВР Тервел.
