Четвърта поредна победа за Добруджа

Жълто-зелените остават на върха след късна драма, победната серия продължава, Станимир Андонов с 2 асистенции.

В мач от 8 кръг на трета Североизточна група Добруджа спечели гостуването си на Кубрат с 2:1.

Въпреки лошия терен, срещата започна с таниск на гостите от Добрич. Превъзходството на жълто-зелените бе материализирано минута преди почивката. Иван Иванов засече с крак центриране от фаул на Станимир Андонов и откри резултата за радост на феновете от Добрич на стадиона в Кубрат. Драмата настъпи в края на мача. В 75 мин. домакините изравниха от дузпа. Добруджанци обаче се хвърлиха в атака и 5 минути преди края Явор Колев засече с глава центриране от корнер на Станимир Андонов за 2:1.

Така отборът на Добрич продължи победната си серия в трета Североизточна група, постигайки четвърти пореден успех.

Добруджа остава на първото място в класирането и вече има 20 точки - 6 победи, 2 равенства и нито една загуба през това първенство при голова разлика 26:5.