Агитката на Добруджа призовава за подкрепа в Русе

В четвъртък борещият се за оставане в групата Добруджа гостува на лидера Дунав. Най-верните фенове на жълто-зелените отново ще подкрепят любимия отбор. От агитката призовават добричлии да се възползват от организираното посещение на този така важен мач за Добруджа. Ето какво казват от агитката:

МИСИЯ "РУСЕ"! Добруджанци, добричлии! Отборът на Добрич продължава борбата си за оцеляване на картата на професионалния футбол! След прекрасните 4 победи - 2 над преки конкуренти и 2 над отбори от горната половина на класирането, следва още един майсторски тест за Радостин Димов и неговите футболисти - гостуване в Русе на водача в класирането и вече влезлия с единия крак в А група отбор на Дунав. Отиваме за точки! Една или три - не е от значение! Отиваме, за да затвърдим силната си серия срещу този съперник и ако може да отложим с кръг-два празненствата им за влизане в елита. Не отиваме на терена на лидера като аутсайдери! За да се случи това, Отборът на Добрич има нужда от нас, има нужда от подкрепа в жълто-зелено! Заради претенции на медията, която евентуално ще излъчва мача, той остава насрочен за Четвъртък, 28 Април, от 17:00, на градския стадион в Русе. Ние, момчетата и момичетата от Агитката на Добруджа отново ще сме там. Нека който има възможност да бъде след 12:30 часа в четвъртък пред механа "Герана". Места ще бъдат осигурени на място на желаещите. При желание можете да се присъедините към организираното посещение на мача с ваш личен автомобил, тръгвайки заедно от същото място. Жълто-зелените имат нужда от нашата подкрепа.