Добруджа направи равен с дубъла на шампиона

Жълто-зелените и Лудогорец 2 завършиха 2:2 в контрола в Добрич.

Първо равенство в подготвителния период записа Добруджа в последната си проверка. Съперник бе участникът в Б група Лудогорец 2. Контролата се игра на стадиона с изкуствена тревна настилка в Добрич.

В 14 мин. Кристиян Петков откри за домакините с красив диагонален удар от границата на наказателното поле. Янаки Смирнов изравни от дузпа в 21 мин. Добруджа отново поведе в 27 мин. С техничен удар привлеченият от Ботев (Пловдив) Владимир Айтов отбеляза за 2:1. 7 минути след почивката отборът от Разград отново изравни - Янаки Смирнов вкара втория си гол в мача за 2:2. При този резултат завърши контролата.

Тя бе осма за Добруджа тази зима. Раносметката е 4 победи, 1 равенство и 3 загуби при голова разлика 18:12.

В края на следващата седмица се подновява първенството. На 27 февруари Добруджа приема Созопол в мач от 18 кръг на Б група.