Добруджа победи и ще зимува на трето място

Златан Петров бе най-резултатен - той отбеляза 12 гола във вратата на Осъм (Ловеч).

В последния си мач за годината хандбалистите на Добруджа победиха Осъм (Ловеч) в зала "Русалка" в Добрич. На почивката резултатът бе 18:16 за домакините. През второто полувреме те увеличиха преднината си и шанс за изява получиха и юношите от школата на клуба. Финалната сирена прозвуча при 40:36 за жълто-зелените.

С 12 точки от 6 победи и 2 загуби Добруджа завършва есенния полусезон на трето място в мъжката А хандбална група. Отборът от Добрич е на 4 точки от лидера Локомотив (Варна) и на 2 от втория Фрегата (Бургас). Същевременно Добруджа има аванс от 4 точки пред следващите в класирането - Спартак (Варна) и Осъм (Ловеч).