Добруджа с второ равенство тази седмица

Отборът от Добрич запази третата си позиция и остава на 3 точки от второто място.

В мач от 18 кръг на Б група Добруджа и Ботев (Враца) завършиха 0:0 на стадион "Дружба" в Добрич. През първата част играта бе равностойна, но след почивката домакините тотално надиграха своя съперник и действията се водеха изцяло в половината на гостите, които определено се прибраха близо до вратата си в търсене на точката. Натискът на Добруджа не бе материализиран и срещата завърши без попадения.

Равенството е второ за тази седмица за добричлии, които в понеделник направиха 2:2 като гост на Монтана. Добруджа удължи серията си от шампионатни мачове без загуба на 6 - 3 победи и 3 равенства.

Жълто-зелените остават на трето място в класирането на Б група. Те вече имат 31 точки. Вторият Хасково също записа нулево равенство в този кръг - като гост на Витоша (Бистрица) и така преднината му пред Добруджа продължава да бъде 3 точки.