Областният управител на заседание в Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията

Днес областният управител Недко Марчев ще вземе участие в четвъртото заседание на Работната група по подготовката на ОП „Транспорт и транспортна инфраструктура" за периода 2014-2020 г.

Юли 30, 2013 - 10:08
Юли 30, 2013 - 10:08
 0
Областният управител на заседание в Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията

По време на заседанието ще бъдат предоставени и обсъдени критериите за подбор на операциите по Оперативната програма за следващия програмен период.