Добруджа готви празник за феновете си в последния мач
След последния съдийски сигнал на областното дерби ще бъде тържествено отбелязано първото място и промоцията за Б група.
Сигурният шампион на СИ В група Добруджа приема Септември (Тервел) в неделя, 26 май, от 17.00 часа на стадион "Дружба" в Добрич.
Мачът е последен за добричлии за този сезон, тъй като в последния кръг те ще запишат служебна победа над отказалия се Девня.
Очаква се след края на срещата в неделя от БФС - Варна да връчат на Добруджа купата за шампион в СИ В група.
От клуба също подготвят изненади за своите фенове.
Призовавам всички фенове на Добруджа да дойдат на мача в неделя, за да отпразнуваме заедно първото място, каза изпълнителният директор на клуба Светослав Петров.
