Добруджа готви празник за феновете си в последния мач

След последния съдийски сигнал на областното дерби ще бъде тържествено отбелязано първото място и промоцията за Б група.

Май 21, 2013 - 11:13
Май 21, 2013 - 11:18
 0
Добруджа готви празник за феновете си в последния мач

Сигурният шампион на СИ В група Добруджа приема Септември (Тервел) в неделя, 26 май, от 17.00 часа на стадион "Дружба" в Добрич.


 

Мачът е последен за добричлии за този сезон, тъй като в последния кръг те ще запишат служебна победа над отказалия се Девня.

 

Очаква се след края на срещата в неделя от БФС - Варна да връчат на Добруджа купата за шампион в СИ В група.

 

От клуба също подготвят изненади за своите фенове.

 

Призовавам всички фенове на Добруджа да дойдат на мача в неделя, за да отпразнуваме заедно първото място, каза изпълнителният директор на клуба Светослав Петров.