Сестри от Тошево - трети в страната по тенис на маса

Станислава и Вангелия Пархови се окичиха с бронзовите медали в турнира на двойки.

Април 9, 2013 - 13:27
Април 9, 2013 - 13:27
 0
Сестри от Тошево - трети в страната по тенис на маса

Спортен клуб по тенис на маса "Спортист – 95" - Генерал Тошево се представи на финалите на държавното индивидуално първенство по тенис на маса за кадети и кадетки до 15 години с двете сестри, Дяко Дяков и Мариян Петров. Състезанието се  проведе в края на миналата седмица в Пловдив.
   


В схема от 64 състезателки на директна елиминация Станислава Пархова се пребори за третото място и бронзов медал.

 

В турнира на двойки сестрите Станислава и Вангелия Пархови се класираха трети.

 

От 104 състезатели при кадетите Дяко Дяков зае 14-то място.
   

Участваха 45 спортни клуба от цялата страна с общо 170 състезатели.

  

Генералтошевският СКТМ "Спортист - 95" ще участва и в предстоящите финали за юноши и девойки старша възраст в Бургас на 13 и 14 април.