Сестри от Тошево - трети в страната по тенис на маса
Станислава и Вангелия Пархови се окичиха с бронзовите медали в турнира на двойки.
Спортен клуб по тенис на маса "Спортист – 95" - Генерал Тошево се представи на финалите на държавното индивидуално първенство по тенис на маса за кадети и кадетки до 15 години с двете сестри, Дяко Дяков и Мариян Петров. Състезанието се проведе в края на миналата седмица в Пловдив.
В схема от 64 състезателки на директна елиминация Станислава Пархова се пребори за третото място и бронзов медал.
В турнира на двойки сестрите Станислава и Вангелия Пархови се класираха трети.
От 104 състезатели при кадетите Дяко Дяков зае 14-то място.
Участваха 45 спортни клуба от цялата страна с общо 170 състезатели.
Генералтошевският СКТМ "Спортист - 95" ще участва и в предстоящите финали за юноши и девойки старша възраст в Бургас на 13 и 14 април.
