Девойките на "Добруджа 07" загубиха от "Феникс 09"

Тимът на Добруджа 07 допусна загуба с 3-1 гейма при гостуването си на Феникс 09 в Шумен в среща от последния десети кръг на група 3 от държавното първенство по волейбол при девойките старша възраст, съобщават от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07.

Март 16, 2013 - 15:02
Март 16, 2013 - 15:02
 0
Девойките на "Добруджа 07" загубиха от "Феникс 09"

Възпитаничките на Милена Маринова спечелиха първата част с 25-20 точки, но след оспорвана борба отстъпиха в следващите три гейма с 23-25, 24-26 и 19-25 точки.



В крайното класиране Дунав е начело с 20 точки, записвайки 7 победи и 1 загуба. Вторият в подреждането Добруджа 07 с 16 точки - 6 победи и 2 загуби, ще играе следващата седмица квалификационен турнир в Бургас. Спечелилият турнира ще се класира за финалната фаза. След добричлийки останаха представителките на Феникс 09 с 14 т., Калбо с 6 и Торо Волей с 4.

 

Припомняме, че днес от 17.30 часа е решаващият мач на мъжете за суперлигата (виж тук)!