Старшата на Добруджа си подпечата участието на републиканските финали

Отборът на Добруджа 07 записа 11-та поред победа в група 4 на държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст. Възпитаниците на Генчо Цветков надделяха с 3-2 гейма при гостуването си на основния конкурент за първата позиция Черно море БАСК (Варна).

В изключително интересен и оспорван мач, който противопостави един срещу друг най-добрите състави в групата, добричлии успяха да обърнат резултата, след като отстъпваха с 2:1 гейма. Най-резултатен за победителите бе националът Жулиен Георгиев, който реализира 35 точки.

Отборът на Добруджа 07 в днешната среща: Никола Златев, Владимир Тодоров, Доброслав Добрев, Жулиен Георгиев, Искрен Манев, Тодор Димитров, Иван Славков, Милен Минчев, Илия Петков, Георги Господинов, Стоян Христов и Ивайло Калев.

Черно море БАСК – Добруджа 07 2:3 (25-22, 16-25, 25-23, 21-25 и 11-15)