Победи за фаворитите в "Изида волей къп"

Очаквани победи постигнаха водачите в турнира по волейбол за мъже в Добрич "Изида волей къп".

Домакините от Изида се наложиха с 3:0 гейма над Добрич волей, а Йонивел надделя със същия резултат над юношите на Добруджа. След този кръг двата тима увеличиха преднината си на 5 точки пред основния си конкурент за първата позиция - ветераните на Добруджа, който обаче е с 2 мача по-малко от лидерите.

В отминалия трети кръг на втория дял на турнира Рефреш победи с 3:0 Скития, като волейболистите на Балчик също записаха чиста победа над Вихър. В най-оспорвания двубой Енерго Про изтръгна победата с 2:1 гейма в двубоя си с Екип.

Срещите от четвъртия кръг са насрочени за 3 февруари.

В предстоящия уикенд почиват волейболистите на Изида, а програмата противопоставя един срещу друг следните отбори: Скития - Добруджа (юн.), Балчик - Добрич волей, Екип - Вихър, Йонивел - Енерго Про и Добруджа (вет.) - Рефреш.