Задигнаха колата на добричлия

Собственикът е подал жалба в полицията в събота, в ранния следобед

Август 20, 2012 - 12:02
Август 20, 2012 - 12:02
 0
Задигнаха колата на добричлия

На 18 август в 13:30 часа в Първо РУП Добрич, е получено съобщение за противозаконно отнемане на лек автомобил. Моторното превозно средство е марка „Опел Астра”, червен на цвят, с дата на първоначална регистрация 1993 година. По случая се извършва проверка, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.