Задигнаха колата на добричлия
Собственикът е подал жалба в полицията в събота, в ранния следобед
На 18 август в 13:30 часа в Първо РУП Добрич, е получено съобщение за противозаконно отнемане на лек автомобил. Моторното превозно средство е марка „Опел Астра”, червен на цвят, с дата на първоначална регистрация 1993 година. По случая се извършва проверка, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
