Признание за екипа на Двореца

Екипът на Двореца получи благодарствено писмо от заместник министър-председателя и министър на финансите Гълъб Донев

Юни 25, 2026 - 18:44
 0
Признание за екипа на Двореца
В писмото се изказва признателност за отличната организация на посещението на представителите на Международния валутен фонд и Световната банка, както и за професионализма, с който екипът на Двореца е представил богатството на архитектурно-парковия комплекс и Университетската ботаническа градина. Специално е отбелязано, че гостите са си тръгнали с вдъхновяващи впечатления от красотата на мястото, неговата история и културно наследство.


От културния институт посочват, че това признание е висока оценка за труда на всички  – екскурзоводи, служители на рецепция, охрана, технически екипи, администрация и всички, които с професионализъм и отдаденост допринесоха посещението да се превърне в запомнящо се преживяване.
И благодарят на целия екип, както и на екипа от Университетска ботаническа градина - Балчик и ресторант "Корона". Именно с общите усилия архитектурно-парковият комплекс продължава достойно да представя България пред света, допълват още от Двореца.
Редакторски екип 1 Редакторски екип на Добрич Онлайн За връзка: info@dobrichonline.com