Светофари в Добрич ще бъдат изключени поради стартирането на Мотосезон'26
Светофарните уредби няма да работят от 11:00 до 15:00 часа утре
Община Добрич информира гражданите, че поради откриване на МОТО СЕЗОН 2026 и свързаната с това обиколка в Централна градска част на 09.05.2026 г. в часовия диапазон от 11.00 до 15.00 ще бъдат изключени светофарните уредби на следните кръстовища:
- Улица „Отец Паисий“ и бул. „ 25-ти септември“ /До II ДКЦ/
- Бул „Добруджа“ и бул. „25-ти септември“
- Бул. „Добруджа“ и улица „Цар Петър“
- Бул „Добруджа“ и бул. „Добричка епопея“
- Бул. „3-ти март“ и улица „Сан Стефано“
- Бул. „З-ти март и улица „Максим Горки“
- Бул „3-ти март и Бул „25-ти септември“
- Бул „25-ти септември“ и бул . „Русия“ до Градски парк „Свети Георги“
- Бул „Русия“ и улица „Вардар:
- Бул „Русия“ и улица „ Дунав“
- Бул „Русия“ и улица „Гоце Делчев“
- Бул. „Русия“ и улица „Христо Ботев“.
- Бул „Русия“ и Бул „25-ти септември“ /РЗПАБ/
- Бул „25-ти септември и улица „Антон Стоянов“ .
Призоваваме всички участници в движението за повишено внимание и бдителност!
