Светофари в Добрич ще бъдат изключени поради стартирането на Мотосезон'26

Светофарните уредби няма да работят от 11:00 до 15:00 часа утре

Май 8, 2026 - 17:04
 0
Светофари в Добрич ще бъдат изключени поради стартирането на Мотосезон'26

Община Добрич информира гражданите, че поради откриване на МОТО СЕЗОН 2026 и свързаната с това обиколка в Централна градска част на 09.05.2026 г. в часовия диапазон от 11.00 до 15.00 ще бъдат изключени светофарните уредби на следните кръстовища:  


  • Улица „Отец Паисий“ и бул. „ 25-ти септември“ /До II ДКЦ/
  • Бул „Добруджа“  и  бул. „25-ти септември“
  • Бул. „Добруджа“ и улица „Цар Петър“
  • Бул „Добруджа“ и  бул. „Добричка епопея“
  • Бул. „3-ти март“ и улица „Сан Стефано“
  • Бул. „З-ти март и улица „Максим Горки“
  • Бул „3-ти март и Бул „25-ти септември“
  • Бул „25-ти септември“ и бул . „Русия“ до Градски парк „Свети Георги“ 
  • Бул „Русия“ и улица „Вардар:
  • Бул „Русия“ и улица „ Дунав“
  • Бул „Русия“ и улица „Гоце Делчев“
  • Бул. „Русия“ и улица „Христо Ботев“.
  • Бул „Русия“ и Бул „25-ти септември“ /РЗПАБ/
  • Бул „25-ти септември и улица „Антон Стоянов“ .

 

Призоваваме всички участници в движението за повишено внимание и бдителност!