Силата и примерът на Свети Георги ще вдъхновяват хората да живеят в мир и разбирателство, написа Соня Георгиева
Кметът на Община Добричка поздрави имениците, земеделските производители и военнослужещите за Гергьовден
Кметът на община Добричка Соня Георгиева отправи поздравление към жителите по повод 6 май – Гергьовден.
В обръщението си тя подчерта, че това е един от най-обичаните празници в България и пожела на всички именици здраве, щастие и късмет. Специален поздрав кметът отправи и към земеделските производители, като им пожела богата и плодородна реколта.
„Поздравявам всички военнослужещи с Деня на храбростта и празника на Българската армия“, се казва още в посланието.
Соня Георгиева изрази надежда, че силата и примерът на Свети Георги ще вдъхновяват хората да живеят в мир и разбирателство. Тя пожела здраве, радост и благополучие във всеки дом и честити празника на всички жители на общината.

