Откриха военен боеприпас в гимназия в Добрич при разчистване на кабинет
Изпратени екипи са го обезвредили
На 24 април , около 09:55 часа чрез ЕЕН 112 е получено съобщение за установен военен боеприпас при разчистване на кабинет по военно обучение в гимназия „М.В. Ломоносов“ в град Добрич. Незабавно на място са изпратени екипи на ОД МВР Добрич и РД ПБЗН Добрич, които отцепват района. Потърсено е съдействие от специализирано звено „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“ град Варна. Изпратените екипи обезвреждат боеприпаса. По случая е образувано досъдебно производство.
