Селена Гомез идва в България

Селена Гомез пристига в София в началото на май.

Март 23, 2012 - 14:00
Март 23, 2012 - 14:00
 0
Селена Гомез идва в България
Една от най-известните млади звезди и приятелка на Джъстин Бийбър ще дойде, за да участва в американската продукция с работно заглавие Get Away.

Заедно с Гомез в София пристига още една звезда - Итън Хоук. Бившият съпруг на Ума Търман е в ролята на световен шампион по автомобилизъм, въвлечен в сложна интрига из улиците на София.

Екипът, който прави филма, беше тук и в края на миналата година. Тогава засне каскади в центъра на столицата. Автомобили фучаха пред НДК, по "Раковски", "Дондуков" и "Цар Освободител". По сценарий действието се развива изцяло в България.

За удоволствието да ползва терена пред Националния дворец на културата продукцията с бюджет 16 млн. долара е отделила 17 000 лв. за 4 снимачни дни.