Живко Желязков: Коледа е време за равносметка, за споделена човечност и надежда
Областният управител с поздрав към добруджанци
СКЪПИ ДОБРУДЖАНЦИ,
УВАЖАЕМИ ЖИТЕЛИ И ГОСТИ НА ОБЛАСТ ДОБРИЧ,
В навечерието на един от най-светлите празници – Рождество Христово, се обръщам към всеки един от Вас и сърдечно пожелавам здраве и благоденствие.
Коледа е време за равносметка, за споделена човечност и надежда. Това са дни, които ни напомнят за силата на добротата, за значението на съпричастността и за отговорността, която носим един към друг и към обществото ни.
Нека светлите празници донесат топлина и спокойствие във всеки дом! Нека чудото на Коледа сбъдне най-съкровените Ви мечти и бъднините да са изпълнени с увереност, стабилност и нови възможности за развитие и добри дела. Вярвам, че с общи усилия и единство можем да продължим да работим за по-добро бъдеще на нашата област.
Пожелавам на всички светли и споделени празници, изпълнени с обич, надежда и оптимизъм. Рождество Христово да донесе мир и благополучие.
Весела Коледа!
С уважение,
ВрИД Областен управител на област Добрич
