Двама задигнаха електрически проводници от новострояща се сграда в Добрич
Двамата задържани са известни на МВР, информират от полицията
На 3 декември служители на Първо РУ МВР Добрич задържат двама мъже на 27-години и 19-години, известни на МВР. В хода на работа, полицейските служители са установили, че двамата са извършители на кражба на електрически проводници от новостроящ се обект по ул. „Дунав“ в град Добрич. Работата по установяване и документиране на престъпната им дейност продължава.
