Ръководството на ОД МВР Добрич почете паметта на загиналите служители на полицията
На 8 ноември, Архангеловден, се отбелязва професионалният празник на полицията
По повод професионалния празник на българската полиция ОД МВР Добрич почете паметта на полицаите, загинали в изпълнение на своя дълг.
Директорът на ОД МВР Добрич старши комисар Красимир Манолов и зам.-директорът на ОД МВР комисар Светослав Савов поднесоха венец с цветя пред паметната плоча на загиналите служители в двора на църквата „Св. Георги“.
Ръководството на ОД МВР Добрич поздравява служителите на дирекцията по повод Архангеловден и професионалния им празник и им пожелава здраве, да бъдат смели и достойни в изпълнение на мисията си да пазят реда и спокойствието на гражданите.
