Временно изключване на светофар заради резитба на дървета в Добрич на 15 юли следобед

Светофарът на „Максим Горки“ и „Трети март“ ще бъде изключен между 13:15 и 16:45 часа

Юли 14, 2025 - 16:23
Юли 14, 2025 - 16:24
 0
Временно изключване на светофар заради резитба на дървета в Добрич на 15 юли следобед

Община Добрич съобщава, че на 15 юли 2025 г. предстои временно изключване на светофарната уредба на кръстовището на ул. „Максим Горки“ и бул. „Трети март“. Причината е планирана санитарна резитба на дървета в района. Светофарът няма да работи в интервала между 13:15 и 16:45 ч.


От общинската администрация апелират към всички участници в движението да проявят повишено внимание и бдителност по време на извършване на дейностите, с цел гарантиране на безопасността на пешеходци и шофьори.