Четири добрички села са без вода втори ден

Аварията, която ги "пресушила" щяла да бъде отстранена тази вечер, съобщават от водното дружество

Март 5, 2012 - 13:14
Март 5, 2012 - 13:14
 0
Четири добрички села са без вода втори ден

„Водоснабдяване и канализация” ЕООД - Добрич, уведомява жителите на селата Миладиновци, Малка Смолница, Козлодуйци и Врачанци,  които се снабдяват от помпена станция  „Долина”, че поради отстраняване авария на напорен водопровод Ф 250  от  помпена станция „Оброчище”,  ще им бъде спряно водоподаването до 20.00 часа днес.  От закъснялото съобщение на ВиК става ясно, че тези села са нямали вода и вчера.