Добруджа загуби от водача в efbet Лигата Черно море с 5:0 в контролна среща

Черно море победи Добруджа с 5:0 в последната контролна среща преди възобновяването на първенството. Срещата се игра на стадион „Тича“ във Варна

Резултатът бе открит в 7 минута на мача, когато точен за домакините бе Васил Панайотов. Отново той, с удар от воле удвои преднината на Черно море в 21 минута. Първото полувреме завърши 3:0, като третият точен удар за „моряците” бе в 43 минутата.

Още в началото на второто полувреме Черно море вкара нов гол. Алекс Фернандес бе точен за домакините и в 47 минута резултатът вече бе 4:0. В 58-ата точен за Черно море отново бе Васил Панйотов, който вкара 5-ия гол в мача и оформи своя хеттрик в срещата.

Треньорът на Добруджа пусна в игра почти всички футболисти, с които разполага клубът.

Добруджа подновява първенството с домакински мач срещу „Спартак” Плевен на 17 февруари.