Пиян шофьор паркира върху островче за пешеходци

През денонощието са станали 3 пътно- транспортни произшествия с материални щети<br />

Януари 26, 2012 - 14:15
Януари 26, 2012 - 14:15
 0
Пиян шофьор паркира върху островче за пешеходци

Вчера, около 23.00 часа е получено съобщение за възникнало пътно-транспортно произшествие по ул.”Христо Ботев”, в Балчик.


 

На място е установено, че 52- годишен водач на лек автомобил “Опел Астра”, поради несъобразена скорост с пътните условия, е навлязъл в средната разделителна ивица на пътното платно и се „паркирал” върху зеленото островче за пешеходци.

 

При извършената проверка за алкохол, техническото средство е отчело 1,41 промила.