Обраха заведение в Добрич

На 28,10,2010г. за времето от 06,00ч. до 07,00ч. неизвестен извършител е проникнал в кафе аперитив , намиращо се по ул.”Тополите” в гр.Добрич и е извършил кражба на сумата от 500лв и цифров фотоапарат марка “ Олимпус”. По случая се работи в условията на досъдебно производство.

Окт 29, 2010 - 00:00
Окт 29, 2010 - 00:00
 0
Обраха заведение в Добрич