Стелиан Страхилов отново прослави Добрич – стана шампион на Купа България при младежите в Пловдив

Възпитаникът на Спортното училище в Добрич - боксьорът Стелиан Страхилов, отново прослави Добрич и цялата страна. Той стана шампион на България в Държавното лично отборно първенство в Пловдив, което е и турнир за Купата на България.

Състезанието се проведе между 1 и 5 февруари в града на тепетата. В него се включиха над 150 участници от цялата страна.

Стелиан Страхилов от Добрич се боксира като част от „Локомотив” – София. Негови треньори са Борислав Георгиев и олимпийската ни шампионка Стойка Кръстева. След три успешни мача в Пловдив, той стана шампион в категория до 75 кг.

След това високо постижения младият спортист се подготвя за Международния турнир „Емил Жечев” през март и за европейска титла през април.

Екипът на Добрич онлайн пожелава на Стелиан Страхилов още много победи.