Голяма част от Добрич остана без ток през изминалата вечер
Голяма част от града е останала без ток през изминалата вечер, съобщиха читатели на Добрич Онлайн и попитаха каква е била причината<br />
По информация на Електроразпределение Север сигнали са подадени около 23.51 часа. Без ток са били централни улици - „Княз Дондуков“, „Иван Хадживълков“, „Отец Паисий“ и ж.к. „Добротица“.
Причината е била повреда по средно напрежение, съобщиха от Електроразпределение Север.
Аварията е отстранена бързо и добричлии не са стояли дълго време без ток.
