Два дена ще бъде нарушено водоподаването по ул. "Иван Шишман"
На 11 и 12 декември ще се извърши присъединяване на абонати по ул. "Иван Шишман", което ще наруши водоподаването в района от 8.00 до 17.00 часа, съобщават от Община Добрич.
Присъединете се към нашия списък с абонати, за да получавате последните новини, актуализации и специални оферти директно във входящата си кутия
Екип 3 Юни 24, 2026 0
Екип 3 Юни 25, 2026 0
Екип 3 Юни 25, 2026 0
Екип 3 Юни 24, 2026 0
Екип 3 Юни 24, 2026 0
Екип 3 Юни 25, 2026 0
Екип 3 Юни 25, 2026 0
Екип 3 Юни 24, 2026 0