Два дена ще бъде нарушено водоподаването по ул. "Иван Шишман"

На 11 и 12 декември ще се извърши присъединяване на абонати по ул. "Иван Шишман", което ще наруши водоподаването в района от 8.00 до 17.00 часа, съобщават от Община Добрич.

Дек 11, 2018 - 07:13
Дек 11, 2018 - 07:13
 0
Два дена ще бъде нарушено водоподаването по ул. "Иван Шишман"