Почти месец нарушено водоподаване в кв. „Изгрев“ заради свързване на нов водопровод

В квартал “Изгрев” започва свързване на аботани с нов водопровод, съобщават от Община град Добрич.

Окт 25, 2018 - 10:09
Окт 25, 2018 - 10:10
 0
Почти месец нарушено водоподаване в кв. „Изгрев“ заради свързване на нов водопровод

Свързването на аботани с нов водопровод налага спиране на водоподаването в делничните дни, в рамките на работното време, от 8 до 17 часа до 23 ноември.